MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cabaretfat 7797307
nr 779 7307
Cabaretfat
+ tazza, China, 1800-talets 2: a hälft, nagg.
+ tazza, Kina, 1800-talets 2: a hälft
Condition: nagg
600
SEK 200
Monday September 24 2012
at 18:32:00
150 kr
150 kr